Дитячий садок – це той світ, в якому дитина живе у найважливіший період для розвитку, і від того, як вона тут живе, залежить не тільки її майбутнє, але й майбутнє родини і всієї країни. Якщо дитина живе з похвалою, вона вчиться захоплюватись. Якщо живе з чесністю, вона вчиться справедливості. Якщо дитина живе в безпеці, вона вчиться вірити. Якщо дитина живе в дружбі, вона вчиться знаходити у світі любов. Створити такий світ для дітей можуть тільки справжні майстри.

Таким є колектив однодумців нашого дошкільного закладу № 3 «Ведмежатко», який налічує 59 осіб. З них: завідувач, вихователь-методист, 2 музичних керівника, вихователь з фізичної культури, вчитель-логопед, практичний психолог, 2 медичні сестри, 20 вихователів, 30 осіб обслуговуючого персоналу.

Педагоги нашого садочка володіють високою педагогічною майстерністю, творчі, ініціативні, здатні до нестандартних педагогічних дій, дійсно закохані в свою справу. Кожен із них має індивідуальний творчий потенціал, різноманітні нахили і здібності.

Діти разом із вихователями подорожують у світ природи, світ граматики і математики, пізнають його, набувають свого першого життєвого досвіду, вчаться гратися спільними іграшками, радіти кожному дню, зустрічати один одного привітно, жити в дружбі та злагоді.

Комфорт, затишок та сприятливу атмосферу у садочку створюють та підтримують не лише педагоги, а й обслуговуючий персонал. Це люди закохані в свою справу: справжні господині – помічники вихователів, завгосп, пралі, працівники харчоблоку, кастелянка, двірник, слюсар, сторожі. Вони огортають своєю любов’ю кожного вихованця закладу, дбають про належні умови перебування та харчування малят, вміло допомагають педагогам у вихованні та розвитку дітей.

Наші співробітники – це творчі, ініціативні, відповідальні, справедливі люди, для яких робота не лише необхідність, а перш за все величезна відповідальність і задоволення.

Нам є чим пишатися,

бо до нас діти йдуть із радістю,

а це – найвища нагорода за працю.

З дітьми працюють спеціалісти

 

Практичний психолог

 

Харина Тетяна Анатоліївна здійснює профілактичну та корекційну роботу, спрямовану на гармонізацію розвитку дитини, відіграє важливу роль у визначенні життєвої та шкільної зрілості дошкільників.


Стаж роботи - 30 років.

 

 

Вчитель-логопед

 

Шевель Катерина Валентинівна приділяє велику увагу формуванню граматично-правильної культури мовлення дітей.


Стаж роботи - 34 роки.

Педагогічне звання - "Вчитель-методист".

 

Вихователь з фізичної культури

 

Нечипоренко Ірина Олександрівна сприяє формуванню, збереженню та зміцненню фізичного здоров’я дошкільників. Підтримує у дітей інтерес до різних видів спорту, занять з фізкультури.


Стаж роботи - 38 років.

Педагогічне звання - "Вчитель-методист".

 

 

Музичний керівник

 

Косенко Світлана Іванівна створює необхідні умови для розвитку музично-естетичних та творчих здібностей дітей, є справжнім режисером-постановником музичних свят та розваг.


Стаж роботи - 30 років.

 

 

Музичний керівник

 

Якименко Інга Борисівна прищеплює дітям інтерес і любов до музики, співу, народної творчості. Змістовно і цікаво проводить заняття, свята та розваги.


Стаж роботи - 24 роки.

 

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Наші партнери

Счетчик посещений Counter.CO.KZ - бесплатный счетчик на любой вкус!