Розвага для дітей та батьків групи "Дюймовочка" - "Свято повітряної кульки"

19 квітня 2016 року

День відкритих дверей "Зі звуками ми граємо - грамоту вивчаємо"

6 квітня 2016 року

Розвага для дітей та батьків групи "Бджілки" - "Казко, приходь до малят"

31 березня 2016 року

Свято мови в логопедичній групі "Наше диво калинове, кохана українська мово!"

30 березня 2016 року

Із малечку в словах рідної мови людина відкриває для себе великий і чарівний світ життя. Мова — це безцінний скарб народу, надбаний тисячоліттями. У ній відбито його характер, історію, звичай, побут. Як найдорожча спадщина, як заповіт поколінь передається нащадкам любов до свого народу, до рідної мови. Людина може покинути Батьківщину і не чути більше рідної мови, але у підсвідомості залишаться колискові, які виспівувала мати, перші враження, добуті тільки цією, єдиною і неповторною, мовою. Мовою, якою говорили діди й прадіди, з любов'ю до якої дитина з'являється на світ.

В нашому дошкільному закладі відбулося свято мови для дітей та батьків старшої логопедичної групи «Промінчики» - «Наше диво калинове, кохана українська мова», під час якого педагоги розширили знання дітей про рідну українську мову, її багатство, красу; збагатили мовлення дітей скоромовками, колисковими піснями, народними прикметами, іграми, прислів’ями та приказками. Поряд з дітьми активними учасниками свята були їх батьки. Всі учасники свята отримали задоволення та гарний настрій.

"Весела спортивна сімейка"

23 березня 2016 року

Спортивні  свята дуже подобаються дошкільникам насамперед тому, що об’єднують їх спільними переживаннями, дарують відчуття перемог. Підготовка до свята, гарне оформлення зали, красиві емблеми, музика, пісні, різноманітні змагання, ігри позитивно впливають на загальний фізичний розвиток дітей. А головне спортивні свята допомагають формувати бажання бути сильними, спритними, витривалими, займатися спортом. Спільна діяльність, долання труднощів зміцнюють дитячий колектив, пробуджають почуття відповідальності.

 

В групі «Гномики» відбулося спортивне свято «Весела спортивна сімейка», де діти разом з батьками  змагалися в силі, спритності, кмітливості. Підсумком свята було нагородження сімей медалями та грамотами. Діти та батьки отримали веселий бадьорий настрій та задоволення.

Граючись, грамоті навчаємось

З 22 по 25 березня

Велика увага в нашому дошкільному закладі приділяється вихованню любові до рідної мови, бажання нею спілкуватися,

В березні місяці з цієї метою в закладі проводилась серія відкритих занять з вихованню звукової культури мовлення та навчання грамоти. Такі заняття пройшли в групах:

«Дюймовочка» 4-й рік життя, вихователь Самошкіна Л.В.

«Сонечко» 5-й рік життя, вихователь Яковлева В.П.

«Барвінок» 6-й рік життя, вихователь Безменова І.А.

«Промінчики» 6-й рік життя логопедична група, вчитель-логопед Шевель К.В.

Використовуючи дидактичні ігри, мовленнєві вправи вихователі розвивали у дітей мовне дихання, артикуляційний апарат, фонетичне сприймання, вчили виділяти голосні та приголосні звуки, формували вміння виконувати звуковий аналіз слів. Всі заняття пройшли на високому рівні, діти володіють відповідними знаннями та вміннями.

Родинне свято в групі "Капітошки": розвага з батьками "На арені цирку"

18 березня 2016 року

Найкращий подарунок для дитини – подорож в атмосферу казки з позитивними враженнями. Найкращий же дарунок для дорослих – бачити щасливі очі дітей, радісні обличчя та щирі дитячі усмішки, бо немає кращого на світі, коли радіють наші діти. А цирк – це те, що зачаровує в ранньому дитинстві і не відпускає впродовж життя.

 Ось і в дружній родині групи раннього віку «Капітошки», яку відвідують найменші вихованці ДНЗ «Ведмежатко», нещодавно відбувся яскравий і захоплюючий захід – розвага для дітей і батьків «У цирку» («На арені цирку»).

 Жвава ігрова форма проведення заходу, вдало підібраний музичний супровід викликали море емоцій та вражень усіх присутніх на святі. Виступи циркових артистів, їх акторська майстерність, яскраві оригінальні костюми надали святу особливого незабутнього колориту.

 Діти разом з кумедними клоунами Чупою і Чупсом під веселу пісню вирушили на імпровізованому паровозику до незвичайного цирку, в якому їх розважали циркові артисти: ляльки-акробатки, силач, загадковий маг-фокусник і весела ведмедиця Маша.

 Радість і захоплені посмішки присутніх у залі викликали милий клоун Чупс на самокаті та жартівлива Чупа, які були помічниками ведучих та артистів у всіх номерах.

 Ляльки-акробатки були виготовлені люблячими руками батьків для своїх діток. Запальний танок під відому мелодію Бітлз в обробці для дітей викликав чудові емоції у малят і їх батьків.

 Цирковий силач продемонстрував свою майстерність у жонглюванні гирею та піднятті штанги.

 Разом з загадковим магом-фокусником дітлахи потрапили до незвіданого світу чудес. Малята й самі мали змогу відчути себе чарівниками у фокусі «Кольорова водичка», а фокус «Чарівна шляпа» викликав їх здивування і бурхливі оплески.

 Весела ведмедиця Маша згуртувала дітей і батьків у справжнісінький оркестр. Під енергійну музику всі гралися брязкальцями і виконували танцювальні рухи.

 Кульмінацією свята на арені був сюрприз для усіх присутніх – шоу мильних бульбашок, яке викликало непідробну радість і захоплення маленьких вихованців. Під фінальну пісню «Капітошка», яка співзвучна з назвою групи, діти веселилися разом з батьками і учасниками свята. На згадку про подорож до незвичайного цирку життєрадісні клоуни подарували малятам повітряні кульки.

 Цирк – це феєрверк радості, найкращі емоції та щирі посмішки на обличчі.

 У всіх присутніх від проведеного свята залишилися позитивні емоції, піднесений настрій. А для батьків цей захід став чудовою нагодою повернутися в неймовірний світ дитинства, сповнений веселощів і безпосередності.

Святкові ранки до свята 8 Березня

1-4 березня 2016 року

       Ось, і настала, нарешті, весна… Все навколо прокидається від зимового сну. А разом з весною прийшло й чудове свято всіх жінок – 8 Березня. Чи не з найбільшим нетерпінням чекають найрідніші жінки дошкільників на святкові ранки у дитячому садку з нагоди 8 Березня. Особливо важливим це свято стане для мам і бабусь малюків, адже більшість із них уперше почують зі «сцени» ласкаві й теплі слова вітань від своїх дітей. Тож перед вихователями молодших груп стояло відповідальне  завдання – зробити перше весняне свято для дітей та їхніх гостей незабутнім, зворушливим та по-весняному сонячним.

Діти старшого дошкільного віку із задоволенням готувалися до цього свята, підготували подарунки для мам і бабусь, вивчили вірші, пісні, сценки, танці. Адже подарунок приготований дітьми - найдорожчий. Діти вклали душу не лише в подарунки, але і приготували цікавий концерт.

 

Виховуємо майбутніх патріотів

22-26 лютого 2016 року

В рамках заходів з патріотичного виховання в дошкільному закладі була проведена робота з педагогами та дітьми, а саме:

• Педагогічна рада «Виховання патріотично-моральної та національної свідомості у дошкільників». Вихователь-методист Ясюк І.К. акцентувала увагу педагогів на  законодавчих документах про патріотичне виховання дітей, з досвіду роботи виступили педагоги Самошкіна Л.В. «Формування моральних якостей особистості в процесі патріотичного виховання», Педенко В.Г. «Особливості проведення роботи з патріотичного виховання з дітьми дошкільного віку».

• Відкриті заняття національно-патріотичного спрямування в групах: «Бджілки» (4-й рік життя) вихователь Тимошик О.Г., «Мультяшки» (5-й рік життя) вихователь Міщанчук Н.П., «Гномики» (6-й рік життя) вихователь Проскуріна О.М.

• Спортивна розвага для дітей старшого дошкільного віку «Козацькі розваги» вихователь з фізичної культури Нечипоренко І.О.

• Розвага з батьками «Супер-тати» в групі «Сонечко» (5-й рік життя) вихователь Яковлева В.П., музичний керівник Косенко С.І.

 

 

Заняття в групі «Бджілки» (4-й рік життя) на тему: «Синій і жовтий – кольори-друзі»

Заняття в групі «Мультяшки» (5-й рік життя) на тему: «Стежинками України»

Заняття в групі «Гномики» (6-й рік життя) на тему: «У мене є рідня – велика і щаслива, живе моя рідня у неньці Україні»

Спортивна розвага з дітьми старшого дошкільного віку «Козацькі розваги»

Розвага для дітей та батьків в групі «Сонечко» – «Супер-тати»

День відкритих дверей "Здорова дитина - щаслива родина"

17 лютого 2016 року

        17 лютого батьки нашого дошкільного закладу були запрошені на День відкритих дверей «Здорова дитина – щаслива родина». Завідувач дошкільного закладу Чечун Т.А. відзначила, що збереження та зміцнення фізичного, психічного та духовного здоров’я дітей – основне завдання дошкільного закладу.

Колектив нашого ДНЗ поглиблено і щиро працює над зміцненням здоров'я дітей. Всі педагоги стараються навчити дітей здорового спо­собу життя, ніколи не залишають поза увагою ранкової, коригуючої, гігієнічної гімнастики, фізкультурних занять у поєднанні з оздоровчими заходами, та формуванням постави у дітей, дихальною гімнастикою, пальчиковою гімнастикою, аромотерапією, фітотерапією, вихованням культурно-гігіенічних навичок та правил етикету. Виховате­лі намагаються забезпечити позитивне спілкування дітей з різних видів діяльності, а також сприяють піднесенню авторитету кожної дитини, її активності  серед товаришів, батьків.

З консультацією на тему «Знервована дитина. Потрібна допомога?» виступила практичний психолог закладу Харина Т.А. Вона акцентувала увагу батьків на необхідності створення  таких умов, щоб дитина почувала себе захищеною, емоційно спокійною та врівноваженою. І дуже необхідний тонкий педагогічний підхід до дитини, знання особливостей психічного розвитку дитини.

Батьки мають підтримувати і закріп­лювати знання дітей, отримані в ДНЗ, в домашніх умовах, адже здорова дитина це щастя сім'ї.

Розвага для дітей та батьків "Пригода з рукавичкою"

12 лютого 2016 року

     Розваги в дитячому закладі, як і різні свята, завжди цікаві для малят. Це не тільки хороші виховні заходи в роботі дошкільного закладу, а і свято в душі кожної дитини. Завжди з нетерпінням малюки ждуть нової розваги, чогось загадкового та веселого, та ще можливості запросити своїх татусів та мам на свято чи розвагу.

      12 лютого в нашому дошкільному закладі відбулася розвага для дітей та батьків групи "Метелики" (4-й рік життя) "Пригода з рукавичкою". Вихователі Безугла О.М., Чайка О.В. та музичний керівник Косенко С.І. створили сприятливі умови для активного відпочинку дітей та батьків. Педагоги залучили батьків та дітей до спільного дійства в обігруванні української народної казки "Рукавичка". Свої артистичні умінні та навички показали батьки Перепьолкіна Т.В., Мелашенко С.А., Черничка Ю.В., Шевцова Ю.І., Цимар О.М. Дуже приємно дітям було бачити, як їх батьки виконували ролі персонажів казки. Це дійство викликало у дітей бажання брати участь в іграх, таночках, піснях. Як у дітей, так і у батьків залишилися яскраві враження від участі в розвазі.

Новорічні свята

21-25 грудня 2015 року

Новий рік свято, яке діти чекають з нетерпінням цілий рік. Цього року новорічне свято в нашому дошкільному закладі було наповнене веселими конкурсами, іграми, чарівними новорічними  подорожами у  світ казок.

В гості до малят завітали персонажі улюблеих казок: Лісовик, Сніговичок, Водяний, Кікімора, Баба Яга, Король та Королева, ролі яких виконали працівники та батьки дитячого садочка. Дід Мороз і Снігуронька принесли із собою сюрпризи, подарунки, веселощі та радість. Персонажі надали святу ще більше чарівності та допомогли створити святковий настрій. Під час свята діти виконували пісні, декламували вірші, показували сценки підготовлені вихователями та музичними керівниками Залучалися і батьки вихованців для ігор та танців.

 Діти отримали велечезне задоволення та подарунки. 

Свято Миколая в ДНЗ № 3 "Ведмежатко"

16 грудня 2015 року

От і наближається свято, якого з нетерпінням ми всі чекали – свято Миколая. Особливо це свято люблять діти, які ще з давніх давен на Україні його вважали найкращим святом у році, адже на це свято їм завжди дарували подарунки, якщо вони були слухняними протягом року, ну а неслухи могли вранці знайти різочку під подушкою.

Як би там не було, але в наш час, після набуття Україною незалежності, це свято одержало друге дихання, і його почали святкувати не тільки вдома, але й у школах і дитячих садках.

Таке свято відбулося і в нашому дитячому садочку для дітей та батьків групи «Мультяшки» (діти 5-го року життя), вихователі Циганок Н.К., Міщанчук Н.П., музичний керівник Якименко І.Б.

Педагоги, діти та батьки ретельно готувалися до свята «Святий Миколаю, прийди до нас з раю», щоб гості, які прийшли подивитися на дітей, могли радіти їх виступам. На дітей чекала цікава лялькова вистава, в якій брали участь батьки: мама Семеняко Софії – Галина Миколаївна та мама Челій Дмитра – Валентина Петрівна. Діти із задоволенням грали в цікаві ігри «Прибери сніжки», «Швидкий коник», «Спритний капелюх», «Солодка цукерка»; закликали піснею Святого Миколая. Кульмінацією свята став прихід Святого Миколая, роль якого виконував батько Гребенніков Юрій Леонідович. Малята з усіма завданнями справились, тож для них святий Миколай приготував подарунки.

Діти та батьки отримали велике задоволення від проведеного свята.

Отже, бажаємо всім веселих свят, а також щастя і здоров’я вам і вашим родинам! Святий Миколай вже в дорозі!

Проведення міського конкурсу "Шостка – моє місто"

14 грудня 2015 року

Шановні колеги та батьки вихованців!

Запрошуємо взяти участь у міському конкурсі на кращу творчу роботу "Шостка - моє місто". Конкурс проходить з 1 грудня 2015 року по 31 січня 2016 року та проводиться в трьох номінаціях: краща фотографія, кращий відеоролик, краща інформаційна стаття про місто.

Матеріали надавати до 31 січня до відділу культури і туризму Шостинської міської ради за адресою: м. Шостка, вул. Миру, 3, відділ культури і туризму Шосткинської міської ради, телефони для довідок: 6-25-69, електронна адреса:fim62@ukr.net.

Бажаючі можуть ознайомитись з Положенням про конкурс.

Шостка – моє місто
Положення про міський конкурс Шостка - м
Adobe Acrobat Document 69.6 KB

Святий Миколай нашого часу

До Дня благодійності - 13 грудня

Не за горами вже і низка новорічних свят, першим і одним з найулюбленіших у дітей, безумовно, є день Святого Миколая – покровителя бідних і знедолених, захисника дітей.

Своє життя Святий Миколай присвятив милосердю. Він всім серцем любив дітей і кожному хотів подарувати хоча б крапельку своєї любові. Саме тому День Святого Миколая так люблять діти і дорослі.

Чудеса, пов'язані з його ім'ям, не мають меж. Микола Чудотворець здійснив безліч благочестивих справ.

Ось і для дітей групи раннього віку «Капітошки» дитячого садочка № 3 «Ведмежатко» та їх батьків Святий Миколай сприймається як втілена допомога, уособлена в одній людині, яка справжніми добрими справами, а не словами, показала, що таке милосердя і турбота, і подарувала нашим малятам тепло і затишок. Це добрий покровитель-меценат Івченко Олександр Анатолійович, керівник ПАТ "Шосткинський хлібокомбінат". Завдяки його турботі про підростаюче покоління нашого міста в кімнаті денного відпочинку групи «Капітошки» восени цього року проведено утеплення: встановлено новий балконний блок. І маємо надію, що і в люті морози нашим діткам буде тепло і комфортно. А де тепло, там і відпочивається добре. Сподіваємося, що нашим малятам під час денного сну насняться дивні і чарівні сни.

Хочеться напередодні зимових свят висловити подяку за надану допомогу і привітати нашого покровителя Олександра Анатолійовича, побажати йому міцного здоров’я, наснаги, щастя і благополуччя.

 

Батьки і діти групи «Капітошки»

ДНЗ № 3 «Ведмежатко»

http://player.myshared.ru/148536/data/images/img21.gif

Відкриті заняття для учасників                             методичних об'єднань вихователів ДНЗ

2 грудня 2015 року

2 грудня 2015 р. в нашому дошкільному закладі відбувся перегляд відкритих занять для учасників методоб’єднань вихователів дошкільних навчальних закладів міста. Вихователь вищої категорії Самошкіна Лариса Вікторівна групи «Дюймовочка» дітей 4-го року життя підготувала та провела комплексне заняття пізнавального спрямування. Новизною у занятті було використання інноваційних технологій: логічних блоків Дьєнеша та лічильних паличок Кюізенера, які були доступні та цікаві дітям. Ігри та вправи, запропоновані вихователем, сприяли розвитку сенсорних здібностей дітей. Діти проявляли зацікавленість, були активні, працювали із задоволенням, проявляли самостійність під час виконання завдань.

З метою залучення дітей до здорового способу життя та бажання займатися фізкультурою  вихователь з фізичної культури Нечипоренко Ірина Олександрівна провела відкрите сюжетне заняття «Подорож на човниках» фізкультурно-оздоровчого спрямування з дітьми групи «Барвінок» 6-го року життя. За основу заняття вихователь взяла ігровий сюжет – подорож на човниках на острів. Заняття проводилося в ігровій формі. На дітей чекали цікаві вправи, завдання, перешкоди, які треба було подалати. Захопливий сюжет, оформлення зали і нетрадиційне фізкультурне обладнання підтримували живий інтерес дітей. Діти із захопленням виконували вправи з «паперовими веслами», вправлялися в основних рухах, грали в рухливі ігри.

Такі заняття дарують дітям заряд бадьорості й піднесений настрій, виховують дружні стосунки між дітьми, впевненість в своїх силах.

Семінар керівників та вихователів-методистів    дошкільних закладів міста на базі                                  Шосткинського ДНЗ №3 «Ведмежатко»

25 листопада 2015 року

В листопаді місяці 2015 року на базі Шосткинського дошкільного навчального закладу №3 «Ведмежатко» відбувся семінар керівників та вихователів-методистів дошкільних закладів міста за темою: «Формування екологічної компетентності дошкільників засобами пошуково-дослідницької діяльності».

В теоретично-аналітичному блоці семінару завідувач Чечун Тамара Анатоліївна презентувала дошкільний навчальний заклад №3 «Ведмежатко», пріоритетним напрямком якого є еколого-валеологічне виховання дошкільників.

Методист ШМК Мозгова Т.І. акцентувала увагу на тому, що діти є дослідниками від народження і саме практична дослідницька  діяльність допомагає їм пізнавати навколишній світ, збагачує, урізноманітнює навчальний процес, робить його цікавим.

Вихователь-методист Ясюк І.К. поділилась досвідом роботи дошкільного закладу щодо організації пошуково-дослідницької діяльності. Вона акцентувала увагу на методах і прийомах, які вихователі використовують з дітьми під час спостережень, пошуково-дослідницька діяльність сприяє створенню пізнавальної активності дітей, розвиває інтерес до навчання, формує практичні навички.

         Практичний психолог Харина Т.А. звернула увагу на те, що позбавлення можливості експерементувати, постійні обмеження самостійної діяльності дитини в ранньому та дошкільному віці призводить до серйозних психічних порушень, які зберігаються протягом усього життя, негативно позначаються на розвитку дитини, на її здатності навчатися.

В практичній частині семінару учасники відвідали практичні заняття з пошуково-дослідницької діяльності на тему: «Поради для Незнайки», «Гостинець з Простоквашиного», яке підготували і провели вихователі Васильченко Л.І. та Яковлева В.П.

Майстер-клас з гостями семінару проводили вихователі Старченко С.П. («Подорож Каченятка»), Шевцова Т.І. («Пригоди Капітошки»), Скрипка Н.В. («Вінні Пух в гостях у чомусиків»). Учасники семінару активно працювали в дослідницьких міні-лабораторіях, досліджували властивості води, повітря та інших матеріалів, вправлялись в практичному експериментуванні.

Вихователі дошкільного закладу Циганок Н.К., Міщанчук Н.П., Воронцова Л.В., Самошкіна Л.В. презентували міні-музеї екологічного спрямування: «Вода – диво природи», «Від зернини до хлібини», «Грайлива вівця». Педагоги акцентували увагу учасників семінару на те, що міні-музеї дають змогу розвивати пізнавальні процеси та світогляд дітей, формують їхнє ставлення до світу, сприяють ліпшому розумінню природних явищ. Теми міні-музеїв актуальні та цікаві для дітей.

Яскраві враження  учасників семінару залишила музична театралізована вистава за участю дітей старшого дошкільного віку та їх батьків «Пригоди Петрика і Яринки у царстві лісової Феї» (за творами В.Сухомлинського), яку на високому професійному рівні провели   музичний   керівник  Якименко І.Б. та вихователь Безменова І.А. Діти засобами театралізованої музичної діяльності донесли до дорослих важливість бережливого ставлення до природи.

 Учасники семінару почерпнули досвід роботи педагогів Шосткинського ДНЗ №3 «Ведмежатко» з пошуково-дослідницької роботи, побажали колективу дошкільного навчального закладу плідної співпраці та творчої наснаги.

Різнобарвний рідний край

Листопад 2015 року

Щороку восени в нашому садочку проводиться виставка поробок, виконаних руками дітей та їх батьків. Традиційно родини вихованців дивують своїми творчими здібностями і цей рік не став винятком. Листя та каштани, шишки та жолуді, різне насіння – ось дари осені-красуні, якими скористалися наші батьки зі своїми дітьми для виконання своїх творчих поробок, які вони представили на виставці, що проходить зараз в садочку. Це справжні фантазії чарівниці осені! Неперевершені осінні дерева, кошики із смачними дарами та чудові картини прикрашають приміщення нашого садочка.

Шановні батьки!

Прийміть щиру подяку за Ваші мистецькі поробки, креативність у виготовленні ексклюзивних робіт. Ми дякуємо вам за творчість та з нетерпінням чекаємо нових цікавинок!

Осінь в гостях у малят

Жовтень-листопад 2015 року

В жовтні-листопаді місяці вихованці нашого садочка вшанували «господиню» осінь веселими святами. Дошкільнята готувались дуже старанно, вчили віршики, танці та пісеньки,виступали в яскравих костюмах. У всіх вікових групах свята видались яскраві, веселі, пройшли в теплій, радісній атмосфері. Молодші вихованці весело зустрічали Чарівницю Осінь, побували в чарівномуосінньому лісочку, дітки середніх груп разом з казковими героями шукали друзів для Дощика, весело грали з Вітерцем, а дошкільнята старших груп запросили всіх на чудовий осінній ярмарок. За традицією, в ці осінні дні дитячий садок вітав найстарших дітей з посвятою в першокласники. Як у дітей, так і в їх батьків залишились яскраві враження та фотографії на згадку.

Фестиваль «Гармонія руху» в ДНЗ № 3 "Ведмежатко"

Жовтень 2015 року

З 15 по 25 жовтня в ДНЗ «Ведмежатко» № 3 були проведені заходи, спрямовані на збереження та зміцнення здоров’я дітей, в рамках Всеукраїнського фестивалю «Гармонія руху».

З метою збереження та зміцнення здоров’я дітей дошкільного віку було розроблено програму проведення фестивалю в ДНЗ, яка включала різноманітні форми організації життєдіяльності дітей фізкультурно-оздоровчого, валеологічного, художньо-естетичного спрямування з активним використанням рухів і музики у фізичних вправах, рухливих іграх, танцях.

Під час фестивалю використовувалися всі форми фізичної роботи з активним використанням музики: ранкова гімнастика, фізкультурні заняття, спортивне свято, рухливі та спортивні ігри, прогулянки, фізкультурне дозвілля, організація самостійної рухової діяльності дітей, розваги та багато іншого, що забезпечує повноцінний фізичний розвиток дітей дошкільного віку.

           Підсумком фестивалю у ДНЗ було проведено музичного свята «Ярмарок ремесел».

           Проведення фестивалю «Гармонія руху» дало можливість педагогам підвищити ефективність фізкультурно-оздоровчої роботи з дітьми.

Чемпіони серед нас

Вересень 2015 року

          В рамках проведення тижня фізкультури та спорту в ДНЗ № 3 "Ведмежатко" було проведено спортивне свято, на яке були запрошені учасник Всеукраїнських та Міжнародних змагань, тренер ДЮСШ Красовський Руслан Ігорович та тренер Красовська Олена Володимирівна. Їх розповідь про тренерську роботу в ДЮСШ викликала жвавий інтерес малят до занять фізкультурою та спортом. Тренери ознайомили дітей зі своїми досягненнями, показавши кубки та медалі. Малюки із захопленням розглядали нагороди спортсменів з мрією про своє майбутнє спортивне життя. Разом з тренерами вони грали в спортивні ігри, бігали, стрибали, радіючи спілкуванню з дорослими. Підсумком спортивного свята було нагородження дітей медалями за спритність, швидкість, кмітливість.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Наші партнери

Счетчик посещений Counter.CO.KZ - бесплатный счетчик на любой вкус!