Участь в акції "Посади дерево"

Свято 8 Березня

Новорічні свята

Профілактика агресивної поведінки у дошкільників

         31 листопада 2016 року на базі нашого дошкільного навчального закладу  відбувся міський семінар-практикум практичних психологів дошкільних навчальних закладів з досить цікавою та важливою темою: «Профілактика агресивної поведінки у дітей дошкільного віку».

Підвищена агресивність дітей є однією з найбільш гострих проблем сучасного суспільства. Наростаюча хвиля дитячої злочинності та збільшення числа дітей, схильних до агресивних форм поведінки, висувають на перший план завдання виявлення причин прояву агресії та профілактики агресивної поведінки у дітей старшого дошкільного віку.

Тетяна Анатоліївна Харина, практичний психолог ДНЗ №3, провела на цю тему відкрите практичне заняття з педагогами закладу. Психолог ознайомила присутніх з причинами прояву агресії у дітей, та  показала методи та вправи для дітей, спрямовані на подолання агресивних проявів.

 

           Наприкінці семінару, Тетяна Анатоліївна запропонувала колегам виконати декілька вправ на подолання агресивності, зазначивши, що на дану проблему педагоги і психологи повинні завжди звертати увагу.

Професійно вдосконалюємося

         23 листопада в рамках проведення засідань міських методичних об’єднань в нашому дошкільному закладі педагоги: музичний керівник Якименко Інга Борисівна, вихователь Чайка Олена Віталіївна провели відкриті заняття з дітьми старшого дошкільного віку (група «Мультяшки») та середнього дошкільного віку (група «Метелики»).

      Відкриті заняття є одним зі способів професійного вдосконалення педагогів. Такі заняття завжди позитивно впливають на процес фахового зростання, спонукають педагогів до саморозвитку, дарують натхнення, блиск у очах, надію на гідну оцінку та перспективне майбутнє власних педагогічних ідей.

     Якименко І.Б. та Чайка О.В. на високому рівні продемонстрували педагогічну майстерність, професіоналізм, творчий підхід до проведення занять. Колеги дошкільних закладів міста високо оцінили професіоналізм і майстерність наших педагогів.

Виставка дидактичних посібників

       В листопаді педагоги нашого закладу взяли участь у міській виставці  дидактичних посібників мовленнєвого спрямування.  Дидактична гра «Увімкни телевізор», виготовлена вихователем Карабут С.П. зайняла І місце на виставці,    дидактичний посібник «Логічний ланцюжок. Пори року», виготовлений вихователем Безменовою І.А. – ІІ місце.

        Вітаємо наших педагогів з перемогою!!!!!

"Запрошуємо до дитячої читальні"

Художня література – невичерпне джерело мудрості, знань, духовності, краси художнього слова для розвитку дитини дошкільного віку. Для маленької дитини художня література й дитяча книжка є потужнім засобом емоційного розвитку, Слухаючи літературні твори, дитина вчиться радіти, співчувати та сумувати. Отже вона не тільки знайомиться з різними емоційними станами людини, а й тренується відчувати та передавати свої почуття. Твори художньої літератури розширюють кругозір дитини. Художня література та дитяча книжка є потужними засобами формування фонематичного слуху та правильної звуковимови, збагачення словника дитини, розвитку зв’язного молвення. Художня література і усна народна творчість – важливе джерело розвитку дитячого мовлення.

З метою розвитку мовлення дошкільників та прищеплення любові до книги в нашому дошкільному закладі були проведені: семінар «Художня література як засіб мовленнєвого розвитку дошкільників», колективний перегляд занять в групах «Гномики» (4-й рік життя) вихователь Конюхова Н.В., «Метелики» (5-й рік життя) вихователь Чайка О.В., «Сонечко» (6-й рік життя) вихователь Педенко В.Г.

"Завітала в гості Осінь-Чарівниця"

               Нині осінь нас чарує, неповторна, чарівна,

                   Різні барви нам дарує і дивує нас вона.

                   Виглядає так казково восени і парк, і гай,

                   Розмаїттям кольоровим прикрашає осінь край.

 

З 17 по 31 жовтня 2016 року в нашому дошкільному навчальному закладі відбулися осінні свята. Діти розповідали вірші та співали пісні про чарівну осінь, щедрий осінній врожай, виконували веселі таночки з парасольками, приймали участь в цікавих рухливих народних іграх. Діти отримали велечезне задоволення та гарний настрій.

Фестиваль "Гармонія рухів"

З 3 по 7 жовтня наш дошкільний навчальний заклад взяв участь у проведенні І етапу Всеукраїнського фестивалю «Гармонія руху».

     Протягом тижня тривали заходи, спрямовані на збереження та зміцнення здоров’я дітей. Програма фестивалю включала різноманітні форми організації життєдіяльності дітей фізкультурно-оздоровчого, валеологічного, художньо-естетичного спрямування з активним використанням рухів і музики у фізичних вправах, рухливих іграх, танцях, спортивних іграх тощо. Всі заняття під час проведення фестивалю максимально були насичені музикою, рухами, різноманітними здоров’язбережувальними технологіями, фізкультхвилинками, практичними діями.  

    Фізкультурно-музичні вправи та спортивні розваги створили у дітей гарний настрій, удосконалили їхні рухові вміння й навички в невимушених ігрових ситуаціях. Атмосфера свята «Гармонія руху» зменшила напругу під час виконання рухів, а також розкрила потенційні можливості кожної дитини, сприяла виявленню творчості в музично-руховій діяльності 

      З метою розвитку у дошкільнят відчуття ритму і рухових здібностей, узгодження рухів із музикою проведені музичні розваги: «Осінній листочок на гостинах у малят», «У пошуках осені», «Під грибком», «На балу у королеви осені»,  «Ходить гарбуз по городу», «Свято вишиванки».

     Підсумком Фестивалю стало спортивне свято «Козацькому роду нема переводу», яке підготували вихователь з фізичної культури Нечипоренко І.О. та музичний керівник Якименко І.Б. Головна мета свята – створити у дітей радісний настрій, викликати позитивні емоції, вдосконалити їхні рухові вміння і навички у невимушеній ігровій обстановці. Під час святкового дійства використані музично-рухливі ігри, веселі естафети, ігри-змагання. У різноманітних спортивних конкурсах брали участь діти та батьки групи старшого дошкільного віку «Мультяшки» (вихователі Циганок Н.К., Міщанчук Н.П.).

 

   Проведення фестивалю «Гармонія руху» надала можливість педагогам підвищити ефективність фізкультурно-оздоровчої роботи з дітьми. 

Виставка "Квітни, рідна Україно!"

З 12 по 16 вересня 2016 року

         В рамках тематичного тижня «Україна – єдина країна» була організована виставка «Квітни, рідна Україно!» Вразили своєю неповторністю, фантазією, яскравістю букети та композиції з осінніх квітів, які представили родини наших вихованців. У виставці взяли участь батьки та діти всіх вікових груп та перших класів ШСШ № 1. Хочеться відмітити дуже активну участь батьків 1-Б класу (вчитель Літвінова О.Ю.) та майстерність виконання композицій та фантазію батьків групи «Червона Шапочка» (вихователі Воронцова Л.В., Мовчан Н.А.). Дякуємо всіх батьків та дітей нашого дитячого садочка за проявлену творчість, креативність та активність!

Україна - єдина країна

з 1  по 9 вересня

     З метою  формування у дошкільників розуміння єдності й цілісності України, її багатонаціонального народу як національної ідеї розвитку вільної і незалежної держави з 1 по 9 вересня в нашому дошкільному закладі відбувся тематичний тиждень «Україна – єдина країна». 

       Завданням тижня передбачено ознайомлення дітей з історичними подіями в Україні, виховування любові до Батьківщини, поваги до державних символів, шанобливого ставлення до традицій українців та інших народів, що населяють країну. Наші діти бачать Україну гарною, великою і доброю. І  обов’язок педагогів – зберегти та примножити таке ставлення дошкільників. 

    Під час проведення тижня лунали українські дитячі пісні, танцювальні мелодії, проводились народні ігри та змагання. Проводились різноманітні форми роботи з дітьми: заняття, бесіди, читання художньої літератури,  прогулянки, екскурсії вулицями рідного міста, ігри, розваги. Українські рухливі народні ігри є дієвим засобом формування національно-культурної свідомості дошкільників. Підсумком проведення тижня стало свято «Віночок українських народних ігор», яке підготували вихователь з фізичної культури Нечипоренко Ірина Олександрівна та музичний керівник Якименко Інга Борисівна. Діти отримали величезне задоволення від проведеного свята.

Свято 1 вересня

Перше вересня - початок нового навчального року. Цей день є визначним і радісним святом кожного з нас. Адже він знаменує початок нових знань, досягнення нових успіхів. Для когось цей навчальний рік буде останнім в дошкільному навчальному закладі, а для когось свято 1 Вересня буде першим у житті. Із нього почнеться цікаве дитинство, перше знайомство, перша вихователька, перші знання на шляху в Країні знань.

Отже, сьогодні ми вітаємо всіх батьків,  дітей, педагогічний колектив та персонал з новим навчальним роком!

                                    Вам всім терпіння, натхнення, здоров’я!

 

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Наші партнери

Счетчик посещений Counter.CO.KZ - бесплатный счетчик на любой вкус!