Ми - маленькі чемпіони

                                                               7 вересня 2017 року

 

В рамках проведення тижня фізкультури та спорту в нашому дошкільному навчальному закладі №3 «Ведмежатко» було проведено спортивне свято «Ми-маленькі чемпіони», на яке були запрошені учасник Всеукраїнських та Міжнародних змагань, тренер ДЮСШ «Барса», діючий спортсмен Красовський Р.І. та тренер з лижного спорту Красовська О.В.

 

Їх розповідь про тренерську роботу викликала жвавий інтерес дошкільників до занять фізкультурою та спортом. Разом з тренерами діти старших груп грали в ігри, бігали, стрибали, радіючи спілкуванню з дорослими. Тренери ознайомили дітей зі своїми досягненнями. Були представлені кубки та медалі. Діти із захопленням розглядали і тримали їх і своїх руках з мрією про своє майбутнє спортивне життя. На згадку про цікаву зустріч з тренерами, вихованці груп «Промінчики», «Дюймовочка» та «Метелики» вручили видатним спортсменам квіти та подарунки, виготовлені власноруч та привітали їх з наступаючим Днем фізкультурника. На пам’ять про зустріч спортсмени подарували нашому закладу вимпел та медаль, отриману Русланом Красовським на останніх змаганнях.

Свято 1 Вересня

          1 вересня вихованці повернулися до дитячого садка після літніх канікул. Їх радо зустріли вихователі. Для кожної дитини початок навчального року – це перші кроки у «Країну знань», дорога в майбутнє. Попереду малюків чекає стільки нового і цікавого.

         Отже, сьогодні ми вітаємо всіх батьків,  дітей, педагогічний колектив та персонал з новим навчальним роком!

              Вам всім терпіння, натхнення, здоров’я!

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Наші партнери

Счетчик посещений Counter.CO.KZ - бесплатный счетчик на любой вкус!